doctorbest pl logo

Rehabilitacja Pediatryczna – poznaj naszych specjalistów!

rehabilitacja pediatryczna specjalisci

Transkrypt filmu:

Rafał Kasprzak i Michał Gala

Witaj w klinice DrBest! Michał Gala i Rafał Kacprzak. W klinice Dr Best przede wszystkim dbamy o najmłodszych pacjentów. Ich potrzeby są szczególnie ważne dla nas. Nie przeszkadza nam, że krzyczą, nie przeszkadza nam, że płaczą. Bardzo zależy nam na tym, aby mama oddając dziecko fizjoterapeucie odczuwała zaufanie. Zaufanie jest dla nas bardzo ważne. Dbamy o to, aby nasz zespół doświadczonych terapeutów opiekował się z pełnią troski najmłodszymi pacjentami. Zawsze jest troska i uśmiech. Dbamy o to, aby nasz zespół był wykształcony na najwyższym europejskim poziomie. Przyjdź, sprawdź i zobacz, jak Twoje dziecko osiąga z nami kolejne kamienie milowe rozwoju. Zapraszamy!

 

Jolanta Dzieżyc-Kulhawik

Nazywam się Jolanta Dzierżyc-Kulhawik. Jestem fizjoterapeutą pediatrycznym i terapeutą dzieci Bobath. W klinice Dr Best przyjmuję dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Specjalizuję się w terapii dzieci z zaburzeniami ośrodkowego układu nerwowego, z zaburzeniami napięcia mięśniowego, z asymetrią i dziećmi urodzonymi w zamartwicy. Jeśli rodzic ma wątpliwości co do rozwoju swojego dziecka, to zapraszam na konsultacje, w których razem zastanowimy się, jak wspomóc jego rozwój i jego aktywności.

 

Agnieszka Muszyńska

Nazywam się Agnieszka Muszyńska, jestem położną i certyfikowanym doradcą laktacyjnym. W klinice Dr Best wspieram w karmieniu piersią, zarówno mamy jak i ich dzieci. Badanie piersi u mamy, badanie ogólne dziecka, ważenie dziecka, ocena umiejętności ssania, jak również ocena aktu karmienia to podstawa naszych spotkań. Wspólnie rozwiązujemy zarówno te proste, jak i bardzo trudne, złożone problemy laktacyjne. Zapraszam.

 

Maria Osińska

Nazywam się Maria Osińska. Jestem fizjoterapeutą, terapeutą metody NDT Bobath. W klinice Dr Best przyjmuję dzieci w wieku od zera do trzech lat i najczęściej są to wcześniaki, dzieci z zaburzeniami funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego, jak również dzieci z asymetrią czy zaburzeniem rozkładu napięcia mięśniowego. Staram się na co dzień w klinice, aby nasi mali pacjenci mieli terapię na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych metod, sprzętu, jak również osiągnięć rehabilitacji pediatrycznych, a ich rodzice, żeby mieli radość z umiejętności ich małych pociech.

 

Marcelina Przeździęk

Cześć, nazywam się Marcelina Przeździęk. Jestem neurologopedą, pedagogiem specjalnym, terapeutą karmienia. W klinice Dr Best pracuję właśnie z tymi najmniejszymi pacjentami od zera do wczesnego wieku szkolnego w ramach wczesnej interwencji terapeutycznej w zakresie zaburzeń mowy i trudności w karmieniu. Moimi pacjentami są dzieci przedwcześnie urodzone, z deficytami neurologicznymi czy te z opóźnionym rozwojem mowy. Bardzo bliska, szczególnie ważna dla mnie jest właśnie terapia karmienia, kiedy uczymy się z małymi pacjentami jeść, pić, poznawać nowe smaki. Jest to grupa pacjentów szczególnie wymagająca, ale też właśnie bliska memu sercu. W swojej pracy najważniejsza zasada, jaką wyznaję, to uważność. Uważność ta skierowana na małego pacjenta i jego rodzinę, by jak najszybciej pomóc i jak najefektywniej.

Ostatnio na blogu

Skontaktuj się z nami

Zobacz również