doctorbest pl logo

Rehabilitacja ortopedyczna – poznaj naszych fizjoterapeutów!

rehabilitacja ortopedyczna

Transkrypt filmu:

Witamy Cię w klinice DrBest! Michał Gala i Rafał Kacprzak. Jesteśmy właścicielami kliniki rehabilitacyjnej DrBest. Założyliśmy to miejsce, żeby dbać o Twoje zdrowe. Chcieliśmy, żeby było to miejsce inne od wszystkich, abyś przychodząc do nas miał wrażenie, że każdy z naszych fizjoterapeutów, masażystów, trenerów czy dietetyków dba o Ciebie całościowo. To w co wierzymy w DrBest to to, że systematyczna, długoterminowa praca na wielu płaszczyznach przynosi najlepsze efekty. Stawiamy na dialog i rozmowę, przychodząc do nas ustalimy jaki jest Twój cel, co chciałbyś osiągnąć. Działamy wszędzie, działamy na stole, na Sali gimnastycznej poprzez ćwiczenia, w Twojej pracy czy w Twoim domu. Wierzymy, że ciało lepiej regeneruje się w dobrej atmosferze. Stawiamy na rozmowę, śmiech, zabawę w trakcie ćwiczeń. Nasz zespól terapeutyczny stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki czemu pracują najnowszymi i najlepiej dostosowanymi metodami terapeutycznymi. Przyjdź, sprawdź, zobacz i przekonaj się jak szybko możesz wrócić do zdrowia razem z nami. Zapraszamy!

Cześć, nazywam się Karol Cymerman. Jestem fizjoterapeutą. W klinice DrBest pracuję z pacjentami ortopedycznymi po operacjach oraz kontuzjach przeciążeniowych. Specjalizuję się w usprawnianiu osób chcących wrócić do sportu oraz po urazach oraz w leczeniu takich stawów jak biodra, kolana, barki czy stawy kręgosłupa. Wykonuję także specjalistyczne badanie stóp w kontekście wykonania wkładek ortopedycznych, które również sam wykonuję. Zapraszam do nas, na pewno nie będziesz zawiedziony.

Cześć, nazywam się Rafał Kacprzak. Jestem fizjoterapeutą. W klinice DrBest pracuję z pacjentami po urazach i operacjach. Głównie barków, kolan i bioder. Specjalizuję się w pracy ze sportowcami amatorami. Najwięcej pracuję z triatlonistami, którzy tak jak chodzą serwisować swój rower, tak do nie przychodzą serwisować własne ciało.

Ostatnio na blogu

Skontaktuj się z nami

Zobacz również