doctorbest pl logo

Masaż Warszawa

masaz warszawa

W swojej pracy łączymy wiedzę zdobytą na studiach i szkoleniach z doświadczeniem ze współpracy z pacjentami, w tym ze sportowcami wysokiego wyczynu. Staramy się dobierać strategie i techniki masażu odpowiednie do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta. Bardzo często stosujemy techniki zaczerpnięte z masażu tkanek głębokich, pozwalające dotrzeć do głębiej leżących struktur mięśniowo-powięziowych, uwalniając je z bólu i nadmiernego napięcia. Pozwala to skrócić proces regeneracji po wysiłku fizycznym i daje uczucie ogólnego rozluźnienia.

Lubimy pracować na głowie, karku i barkach używając chwytów z terapii czaszkowo-krzyżowej, co przynosi znakomite efekty przy sztywności szyi, napięciowych bólach głowy oraz migrenach. Konsultujemy swoją pracę z fizjoterapeutami, dzięki czemu zabiegi masażu stanowią doskonałe uzupełnienie procesu rehabilitacji.

Masaż jest świetnym sposobem na profilaktykę urazów i przeciążeń narządu ruchu. Rozluźnia, regeneruje i daje chwilę wytchnienia w pędzącym obecnie świecie.

Wykonujemy:

  • masaż klasyczny,
  • masaż leczniczy,
  • masaż sportowy,
  • masaż segmentowy,
  • masaż limfatyczny;

Zapraszamy!

Picture of Rafał Kacprzak

Rafał Kacprzak

Fizjoterapeuta, Fizjoterapeuta Sportowy, Terapeuta Manualny

Skontaktuj się z nami

Zobacz inne nasze usługi