doctorbest pl logo
dr mateusz dawidziuk

Ortopeda, Chirurg, Lekarz sportowy

Dr Mateusz Dawidziuk

Jestem lekarzem ze specjalizacją w zakresie ortopedii traumatologii narządu ruchu. Od 2013 roku współpracuję z kliniką CM Gamma, gdzie aktualnie leczę swoich pacjentów.

Jestem lekarzem dla potrzebujących skutecznego leczenia ludzi aktywnych sportowo i sportowców. W procesie leczenia Pacjent i jego potrzeby, znajdują się dla mnie w centrum. Współpracuję z odpowiedzialnym i zgranym zespołem specjalistów, którzy kompleksowo zajmują się leczeniem urazów i kontuzji. Propaguję i inspiruję do aktywności fizycznej oraz aktywnego stylu życia.

Pomagam odnaleźć, przywrócić i uzdrowić sportowca w każdym człowieku.

Posiadam specjalistyczne umiejętności i doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu kontuzji kolan, barków i urazów sportowych. Leczę zawodników na wszystkich poziomach sportowych: olimpijskim, seniorskim i juniorskim. Wielu zawodnikom pomogłem wrócić do zdrowia i pełnych obciążeń treningowych oraz osiągać sukcesy zarówno po leczeniu operacyjnym, jak i zachowawczym.

Moi pacjenci zdobywali medale Mistrzostw Świata, Europy oraz Mistrzostw Polski, ukończyli wymarzone Ironmany i maratony oraz realizowali sportowe marzenia.

Skontaktuj się z nami