Vesna Lorenc

DrBest > Zespół > Vesna Lorenc
vesna

Profil

Coach, trener biznesu, mediatorka, manager i strateżka z przeszło 18 letnim doświadczeniem zawodowym i ponad 500 godzinami w roli trenera i coacha. Sama przeszła przez podwójną operacje kolana. Co w dużej mierzę się przyczyniło do ścieżki zawodowej i również chęci wspierania pacjentów i klientów kliniki dr. BEST.

Tworzyła i realizowała strategie komunikacji marketingowej i PR dla największych firm z branży FMCG, farmacji, e-commerce, wnętrz. Pracowała doradczo w ramach PwC dla rządu Republiki Serbii. Od ponad 5 lat szkoli, a od ponad 3 prowadzi coachingi. Głównie dla biznesu, organizacji non-profit i osób prywatnych. Wspiera również inicjatywy propagowania empatii (współorganizatorka 4. Maratonu Empatii) oraz środowiska kobiece (stworzyła autorski program rozwojowy dla kobiet dojrzałych 40+ Teraz JA!). Specjalizuje się w obszarach komunikacji (interpersonalnie, biznesowo, międzykulturowo), budowaniu i strategii rozwoju marki (osoby, usługi, produktu, firmy), międzykulturowości (treningi, coachingi) i corporate wellness (warsztaty antystresowe, godzenia ról, uważności). Serbka, od lat mieszka w Polsce. Mówi w pięciu językach (Polski, Serbski, Angielski, Rosyjski, Hiszpański). Jest członkiem stowarzyszenia SIETAR zrzeszającego trenerów i osoby zajmujące się zawodowo tematem międzykulturowości. Spełniona żona i mama Nikolety, Olgi i Igora. Autorka wypowiedzi i artykułów dotyczących samorozwoju i coachingu na łamach branżowych oraz lifestylowych mediów (Coaching, HR Plus, Puls Biznesu, DD TVN, Metro, Flesz, Vita, Cosmopolitan, Świat Kobiety, Personel i Zarządzanie, Personel plus i in.).

UKOŃCZONE WARSZTATY, SZKOLENIA, KURSY
2017 Obecnie – w toku przygotowania do roli MEDIATOR NVC, CNVC
2016 Kompetencja Międzykulturowa na warsztacie, SIETAR Polska
2016 ICF Skills and tools in the coach’s work
2016 Warsztat Myślenie WIZUALNE
2015 Warsztat NVC | warsztat z pracy DRAMĄ
2015 ICF ACC COACH – International Coach Federation
2015 CERTYFIKAT COACH I STOPNIA, GRUPA TROP
2015 DEEP COACHING, CCE, dr Marlyn Atkinson, Erickson International College
2014 DYPLOM BAZOWY – COACH, SZKOŁA COACHÓW GRUPA TROP
2013 CERTYFIKAT TRENER I STOPNIA, GRUPA TROP
2013 DYPLOMOWANY COACH GRUPOWY, COACHING GRUPOWY W PRACY TRENERA, GRUPA TROP
2012 CERTYFIKAT BAZOWY TRENER BIZNESU, SZKOŁA TRENERÓW, GRUPA TROP
1999 TYTUŁ MAGISTRA – UNIWERSYTET WARSZAWSKI, Wydział Dziennikarstwa I Nauk Politycznych, INSTYTUT STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Dodatkowo w ramach podnoszenia kwalifikacji kursy i warsztaty z zakresu: NLP, NVC (Porozumienie bez przemocy), pracy metodą dramy brytyjskiej, analizy transakcyjnej, storytellingu, TQM (Total Quality Management), Design Thinking.