Paweł Kiliszek

DrBest > Zespół > Paweł Kiliszek
pawel

Profil

Mgr fizjoterapii , absolwent AWF w Warszawie

CERTYFIKOWANY TERAPEUTA
IBITA Bobath – Badanie i terapia dorosłych pacjentów z chorobami neurologicznymi
PNF – Proprioceptywna Nerwowo-Mięśniowa Facylitacja

UCZESTNIK KURSÓW
IBITA Bobath – podstawowy i rozwijający
PNF podstawowy i rozwijający
Spastyczność
Rehabilitacja w urazach rdzenia kręgowego – postępowanie terapeutyczne
Terapia manualna wg Koncepcji Maitland – poziom 1 i 2a
FDM – moduł 1 i 2

INNE DOŚWIADCZENIA
Tłumaczenia symultaniczne kursów podyplomowych PNF, IBITA Bobath oraz innych szkoleń związanych z tematyką neurologiczną prowadzonych w języku angielskim, w ramach współpracy z firmą szkoleniową Reha Plus.
W okresie od 09.2010 do 09.2014 praca z pacjentami w stanie przewlekłym na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej IPiN w Warszawie
W okresie od 03.2014 do 09.2014 praca z pacjentami w stanie ostrym na Oddziale Udarowym II Kliniki Neurologii IPiN w Warszawie
Od 09.2014 do chwili obecnej rehabilitacja środowiskowa pacjentów z chorobami CNS

ZAINTERESOWANIA ZAWODOWE
Od ukończenia studiów zgłębiam tematykę rehabilitacji osób z dysfunkcjami ruchowymi wynikającymi z chorób, urazów i zaburzeń neurologicznych. Interesuję się zarówno usprawnianiem chorych w praktyce, jak też zagadnieniami teoretycznymi związanymi z anatomią i fizjologią układu nerwowego.

INNE ZAINTERESOWANIA
Dużo uwagi w ostatnich latach poświęcam mojej rodzinie, żonie Gosi i dwójce synów – Jasiowi i Adamowi Bycie mężem i ojcem jest dla mnie niesamowitym wyzwaniem i wielka przygodą. Wśród innych zainteresowań jedynym, które od lat się nie zmienia, jest muzyka liturgiczna, a zwłaszcza pieśni wielogłosowe. Lubię ich słuchać, ale przede wszystkim lubię je śpiewać i staram się nie marnować żadnej nadarzającej się ku temu okazji.

Kontakt